Realitný web napojený na Realsoft

Web a správcovský systém pre vašu realitnú kanceláriu

Vyberte si jeden z našich balíkov

CMS systém

CMS (systém na správu obsahu) webových stránok napojených na Realsoft umožňuje pohodlnú úpravu obsahu vašej webovej stránky, a to textov, obrázkov, odkazov, hierarchického menu, pútavých fotografií či reklamných bannerov.

Texty sa editujú cez obľúbený a skúsenosťami overený CK editor, na ktorého obsluhu nepotrebujete žiadne znalosti programovacieho kódu. Poskytuje:

  • Vkladanie, úpravu, formátovanie textov
  • Vytváranie odkazov na iné stránky a podstránky
  • Možnosť vkladania obrázkov
  • Vkladanie predpripravených responzívnych šablón do vašich textov
 

Responzívne stránky

Webová stránka je načítateľná prehladne a pútavo na každom druhu zariadenia od veľkých desktopových počítačov s veľkým monitorom, cez notebooky, netbooky, tablety až po najmenšie smartfóny. Responzívnosť vyžaduje tzv. užívateľskú prívetivosť, ktorou je napríklad dostatočná veľkosť písma na displeji, intuitívne a jednoduché ovládanie v hlavnom menu, zreteľná viditeľnosť menu položiek, optimálna veľkosť fotografií a pod.

 

PageSpeed optimalizácia

PageSpeed je sada princípov daná spoločnosťou Google na optimálne a rýchle zobrazovanie webových stránok v prehliadačoch v širokom spektre rôznych zariadení. Princípom tejto tzv. PageSpeed optimalizácie je nutné podriadiť vývoj webových stránok komplexne, a to od HTML kódu, cez vhodne navrhnutý dizajn až po samotný obsah, ako sú samotné informácie, t.j. texty, fotografie a pod. Táto optimalizácia vyžaduje tiež, aby boli webové stránkz responzívne a načítané v čo najkratšom čase a aby rešpektovali užívateľskú prívetivosť.

Všetky naše ponúkané šablóny sú optimalizované v súlade s PageSpeed princípmi.

Výsledkom optimalizácie je umiestňovanie vašich stránok vo výsledkoch vyhľadávania na vyšších priečkach a zisk výhody vyplývajúcej z uprednostňovania pred konkurenciou.

 

Napojenie na správcovský systém Realsoft

REALSOFT je správcovský systém pre realitné kancelárie, určený na správu nehnuteľností, maklérov, obhliadok, klientov a na exportovanie na najnavštevovanejšie slovenské realitné portále.

Napojenie vašej webovej stránky na Realsoft umožňuje synchrónne prezentovať inzeráty resp. nehnuteľnosti ponúkané vašou realitnou kanceláriou nielen na realitných portáloch, ale aj na vašej vlastnej webovej stránke. To znamená zobrazovanie inzerátov v prostredí, ktoré je v súlade s vašou vlastnou firemnou politikou ako je použitie loga, vlastnej domény, pri použití korporátnych farieb atď.

 

Výber z 8 šablón s viac ako 50 farebnými kombináciami

Šablóna je optimalizovaná pre všetky zariadenia, responzívna a rýchlo nainštalovateľná. Obsahuje inzeráty z Realsoftu a je možné s ňou ihneď pracovať. Snáď jediné, čo ešte potrebujete, je výber vlastnej domény. Inými slovami, dostávate výsledok svedomitého a overeného vývoja, a to už do niekoľkých hodín či dní.

Jednotlivé šablóny majú svoje jedinečné vlastnosti a vy sa rozhodnete, aká šablóna je pre vás najvhodnejšia. Šablóny predstavujú rôzne rozloženia jednotlivých prvkov (menu, upútavky, vyhľadávanie a pod.) v rámci originálnych dizajnových návrhov.


Už náš systém používajú