Referencie

Web a správcovský systém pre vašu realitnú kanceláriu
cityrealitybratislava.sk
Používaním Real Soft programu som nadmieru spokojný. Je vytvorený na naše podmienky a plne napĺňajú naše potreby ako aj predstavy. Realizácia prezentácie je maximálne intuitývna. A hlavne podpora je rýchla a efektívna. Ďakujem.
Viktor Střelec
BeMi realitná kancelária
Mali sme možnosť testovať a dlhodobejšie používať všetky dostupné nástroje na správu nášho portfólia. RealSoft splnil všetky naše požiadavky. Je prehľadný, má množstvo funkcií, takisto oceňujeme, že je responzívny, a teda sa bez problémov dobre ovláda z telefónu alebo tabletu. RealSoft tím nám takisto zabezpečil našu webovú stránku. Komunikácia je promptná, profesionálna. Odporúčame každému profesionálovi v oblasti sprostredkovania predaja alebo prenájmu nehnuteľností.
JUDr. Tomáš Nagy, konateľ
Everest reality
Naša realitná kancelária EVEREST reality.sk pôsobí na trhu viac ako päť rokov. Za ten čas sme mali možnosť vyskúšať viacero alternatív spravovania databáz klientov a samotných nehnuteľností. Správcovský systém Real Soft v kombinácií s modernou webovou stránkou poskytuje komplexný systém spravovania s efektívnym využitím. Taktiež veľmi pozitívne vnímame samotný vzhľad a prostredie realitného systému a webovej stránky. S pozitívnou odozvou sa stretávame aj u našich klientov.
Ing. Andrej Ivančo - EVEREST reality.sk
Maxim Real
Pri rozhodovaní sa o partnerovi pre správu nehnuteľností a prevádzku web stránky sme vychádzali z doterajších skúseností. Naše rozhodnutie pre Realsoft bolo preto jednoznačné a opäť správne, o čom svedčia pozitívne odozvy na web stránku kancelárie Maxim Real a bezproblémov fungujúca správa nehnuteľností a exporty ponúk. Ďalšie pozitívum je promptne reagujúci tím Realsoft, ktorý je ochotný a schopný doriešiť všetky naše požiadavky. Môžeme len odporúčať.
Ľubomír Matlovič, Maxim s.r.o.
Buby Reality
„Naša realitná kancelária BuBy reality, s.r.o. využíva na spravovanie inzercie a zákaziek informačný systém Real Soft, oceňujeme najmä prehľadnosť a spoľahlivosť tohto systému. Pri riešení inovácií sa stretávame s profesionálnym a ústretovým prístupom pracovníkov spoločnosti Real Soft.“
Igor Németh – BuBy reality, s.r.o.
Roweservices
Som konateľom spoločnosti RoWe Services, spol. s r.o., ktorá dlhodobo pôsobí na realitnom trhu. Hľadali sme profesionálov, ktorí by splnili naše požiadavky na tvorbu moderného, cenovo dostupného a funkčného webu. Po rokovaniach so silnými spoločnosťami sme našli Real Soft ako bezkonkurenčne najlepšiu firmu na tvorbu web stránok a správcovského systému. Ponúkli nám nadčasové riešenia, ktoré sme úspešne implementovali. Odporúčame.
Roman Weidinger - RoWe Services, spol. s r.o.
RealityGerlach
Naša realitná kancelária REALITY GERLACH je na trhu už dlhšiu dobu a využívaním správcovského systému Realsoft sa nám značne uľahčila práca. Oceňujeme hlavne prehľadnosť , zjednodušenie vkladania inzercie a hlavne prehľad inzercie a informácií odkiaľkoľvek, efektívnosť a hlavne profesionálny a seriózny prístup spoločnosti. Naša spoločnosť bude aj naďalej využívať služby správcovského systému Realsoft a naše odporúčanie je pre každého, u koho je na prvom mieste profesionalita.
Mgr. Emil TOMAJKA - Reality Gerlach Poprad
GregoryReal
Ako novo začínajúcej spoločnosti GREGORY REAL v oblasti realít nám bol mnohými profesionálmi doporučený informačný systém RealSoft. I napriek jeho vyšším počiatočným nákladom nám RealSoft spĺňa to, čo pre našu prácu s realitami považujeme za prínos a tou je efektívnosť, prehľadnosť, jednoduchosť a ako bonus i pekná vizualizácia web stránky. Je za tým však i snaha a ochota technickej podpory obsiahnutá v ľuďoch, akými je spoločnosť RealSoft obdarená. Nemenili by sme s ničím a sme radi, že služby RealSoftu sa stali pre nás realitou, ktorú využívame naplno.
Len a len vrelo doporučujeme i my v GREGORY Real, s.r.o.
MG Real
Správcovský systém realityexport priniesol do našej spoločnosti profesionálne spravovanie databázy nehnuteľností ponúkaných našou realitnou spoločnosťou, čo nám napomáha k lepšiemu prehľadu predávaných nehnuteľností, a tým spojenej aj lepšej starostlivosti o klienta. Správcovský systém nám zabezpečuje operatívnu kontrolu nehnuteľností, klientov, ako aj práce maklérov. Vkladanie jednotlivých inzerátov do systému je naozaj jednoduché, pričom systém ponúka širokú škálu možností nastavenia, ako pre spoločnosť MG REAL ako takú, tak pre jednotlivé pobočky a samotných maklérov. Správcovský systém realityexport naša spoločnosť MG REAL využíva už dlhšiu dobu a po skúsenostiach môžeme tento správcovský systém len odporučiť.
Ing. Tomáš Gašparík, majiteľ - MG REAL s.r.o.
3D Realitna
Správcovský systém je dobre vymyslený, ako všetko, treba ho ale stále zdokonalovať požiadavkám zákazníkov. Myslím si, že sa Vám to darí, reagujete pružne na všetky požiadavky, čo je veľké plus! Veľkým prínosom je možnosť spravovania ponúk odkiaľkoľvek, ak má človek prístup na internet, netreba nič instalovať.
Bc. Ján Mokrý - 3D Realitná s.r.o.
Astoria
S pribúdajúcimi realitnými portálmi individuálnym zadávaním inzerátov nám pribudla práca, ktorá nám zaberala množstvo drahocenného času. Na trhu je v ponuke viac druhov softvéru, ktoré uvedenú problematiku riešia, ale sú väčšinou nekomfortné, neprehľadné s nedostatkami, ktorých riešenie v konečnom dôsledku zaberie viac času ako individuálne zadávanie inzerátov. Hľadali sme niečo praktické s exportom na nami zvolené realitné portály s intuitívnym zadávaním inzerátov. Vybrali sme si softvér Realityexport od spoločnosti Topreality, s.r.o. a po viac ako ročnej prevádzke môžeme konštatovať, že sme si vybrali správne. Vytvorenie našej web stránky sme tak isto zverili uvedenej spoločnosti a od klientov máme na ňu pozitívnu odozvu. Odporúčame.
Ing. Marián Slezák - Reality ASTORIA, s.r.o.
Už náš systém používajú